Kinkiet Spekio – jasny akcent minimalistycznych aranżacji

W minimalistycznych wnętrzach panuje spokój i harmonia, dlatego każdy element wyposażenia powinien być dobierany z uwagą, aby nie zakłócił tego wrażenia. Z pewnością nie zrobi tego kinkiet Spekio, który zachwyca nowoczesnym i wysmakowanym designem.

Dzięki tej lampie opanujesz nie najłatwiejszą sztukę minimalizmu. Konstrukcja tego modelu jest bardzo prosta – to płaski klosz o kwadratowym kształcie, składający się z białego szkła i metalowej ramki w kolorze mosiądzu. Takie rozwiązanie sprawia, że kinkiet Spekio prezentuje się nowocześnie i z klasą, a jednocześnie stanowi dyskretny akcent aranżacji. Lampa jest wyposażona w moduł LED, który zapewnia bardzo mocne światło (1150 lm) o ciepłej, białej barwie (3000 K) – nie musisz więc samodzielnie dobierać żarówki.

Kinkiet Spekio to przykład stylowego oświetlenia, które podkreśli powściągliwą elegancję wnętrz minimalistycznych. Możesz użyć go do rozświetlenia salonu, sypialni, a nawet dużego korytarza – mocne, ciepłe światło zapewni przyjemny efekt w każdym wnętrzu.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania