Kinkiet Spekio – nastrojowe oświetlenie w niezwykłej formie

Nowoczesny styl wymaga nietypowych rozwiązań, dzięki którym wnętrza wydają się przestronniejsze, prestiżowe i w pewien sposób wyjątkowe. Takim nowatorskim rozwiązaniem jest kinkiet Spekio – lampa, obok której nie sposób przejść obojętnie.

Co takiego wyróżnia ten kinkiet spośród wielu innych na rynku? Z pewnością oryginalna konstrukcja składająca się z dwóch prostokątnych płaszczyzn, przylegających do siebie pod szerokim kątem. Klosz został wykonany z metalu w białym kolorze, a część położona ukośnie wykończona jest lustrzanym szkłem. To wszystko sprawia, że kinkiet Spekio wygląda interesująco i nowocześnie, a przy tym może dodawać wnętrzu głębi dzięki lustrzanemu odbiciu. Gwint na żarówkę (G9) ukryty jest za kloszem, dzięki czemu lampę otacza delikatna aureola światła.

Lustrzany klosz o geometrycznym kształcie sprawia, że lampa ścienna Spekio stanowi ciekawą dekorację do nowoczesnych wnętrz: sypialni, salonu i gabinetu. Kilka kinkietów z lustrem możesz wykorzystać także do optycznego poszerzenia wąskiego korytarza czy przedpokoju.

Spekio - wymiary
Długość 10,5 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał stal/szkło
Typ gwintu G9
Max moc źródła światła 6W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie Nie
Gwarancja 24
Kolor biały