Kinkiet Spekio - intrygujące oświetlenie do nowoczesnych wnętrz

Rozjaśnienie wnętrza po zmroku to podstawowe, ale nie jedyne zadanie oświetlenia. Odpowiednio dobrane lampy potrafią wznieść aranżację na wyższy poziom - sprawić, że stanie się ciekawsza i wyjątkowa. Jeśli właśnie tego oczekujesz od oświetlenia, wybierz do swojego domu kinkiet Spekio.

To lampa ścienna o minimalistycznym, a jednocześnie przyciągającym wzrok designie. Dwie płaszczyzny metalowego klosza ułożone są pod szerokim kątem, a jedna z nich pokryta jest lustrem - tym sposobem kinkiet Spekio oryginalnie się prezentuje i pozwala osiągnąć ciekawy efekt lustrzanego odbicia. Czarne wykończenie sprawia, że nietypowa forma lampy będzie doskonale widoczna na tle białej ściany - takie kontrastowe zestawienie świetnie wygląda w nowoczesnych wnętrzach.

W lampie ściennej Spekio światło wydobywa się zza klosza, co daje bardzo przytulny i łagodny efekt oświetlenia - w sam raz do sypialni, salonu oraz innych wnętrz, które powinny sprawiać kojące wrażenie. Jest to również idealny kinkiet do przedpokoju, na korytarz oraz innych niewielkich pomieszczeń.

Wymiary
Długość 10,5 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 26 cm
Do pobrania