Kinkiet Spiner – nowoczesny wymiar domowego oświetlenia

Oświetlenie już dawno przestało pełnić rolę wyłącznie użytkową. Współczesne lampy często wyglądają jak dzieło artysty – zdobią wnętrze niczym dekoracje i nadają aranżacji zupełnie nową jakość. Jeśli właśnie takiego oświetlenia szukasz, zainteresuje Cię nowoczesny kinkiet Spiner.

Mimo minimalistycznej formy lampa przyciąga wzrok nietypowym rozwiązaniem – w tym modelu zamiast tradycyjnego klosza zastosowano trzy listwy z wbudowanym modułem LED. Łagodnie pofalowane kształty sprawiają, że kinkiet Spiner wygląda lekko i subtelnie. Lampa została wykonana z metalu w srebrnym kolorze i akrylu, przez co świetnie pasuje do chromowanych detali często obecnych w nowoczesnych aranżacjach. Co ważne, nie musisz kupować żarówki, a zintegrowany z listwami moduł LED zapewnia bardzo uniwersalne oświetlenie (810 lm, 4000 K).

Ze względu na neutralną barwę światła kinkiet LED Spiner sprawdzi się w każdej sytuacji – w sypialni możesz zamontować go nad łóżkiem, a w salonie możesz oświetlić nim telewizor lub strefę wypoczynkową. Lampa może być również ozdobą korytarza lub nowoczesnej poczekalni.

Wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.68 kg
Do pobrania