Kinkiet Spiner – lampa jak nowoczesna rzeźba

W aranżacji wnętrz nowoczesne rozwiązania często idą w parze z oryginalnym designem. W rezultacie rzeczy praktyczne stają się jednocześnie dekoracjami. Właśnie w ten sposób można podsumować kinkiet Spiner wyposażony w technologię LED.

Do tej lampy nie musisz dobierać żarówki – źródło światła zostało wbudowane w trzy wąskie listwy o łagodnie pofalowanym kształcie. Zintegrowane moduły zapewniają energooszczędne światło o neutralnej białej barwie, odpowiednie zarówno do wnętrz mieszkalnych, jak i komercyjnych. Metalowa konstrukcja w białym kolorze oraz opływowe kształty sprawiają, że kinkiet Spiner stanowi elegancki element wyposażenia, harmonizujący z nowoczesnym stylem. Jednocześnie dzięki ciekawej formie lampa z pewnością nie pozostanie niezauważona.

Szukasz lamp nocnych, które będą ozdobą minimalistycznej sypialni? A może chcesz oświetlić korytarz, schody lub strefę wypoczynkową w salonie? Kinkiet Spinet to praktyczna technologia LED w bardzo uniwersalnym, a zarazem stylowym wydaniu – otwórz się na dobre rozwiązania!

Wymiary
Szerokość 14 cm
Wysokość 41 cm
Waga 0.68 kg
Do pobrania