Kinkiet Sunset – efektowny i stylowy

Szukasz pomysłu na niebanalne oświetlenie ściany? Kinkiet Sunset to sposób na stylową dekorację oraz dodatkowe światło na ścianie. Efektowna lampa o kształcie koła świetne prezentować się będzie na klatce schodowej, w salonie lub sypialni. Stonowana kolorystyka świetnie wkomponuje się w różne style aranżacji.

Kinkiet Sunset wyróżnia się oryginalną budową i kształtem. Lampa składa się z dwóch odrębnych okręgów. Centrum stanowi okrągły element z czarnego metalu. Większy okrąg został wykonany z drewna naturalnego pomalowanego na brązowo. Całość została umieszczona na metalowej listwie, która przecina średnicę obu okręgów.

Stylowa lampa ma aż 4 źródła światła. Każda z oprawek pozwala umieścić żarówkę o typie gwintu GS3 oraz maksymalnej mocy 8 W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i wydłuża jej żywotność.

Kinkiet Sunset posiada wymiary 50 × 80 cm. 4 źródła światła zapewniają jasne i równomierne oświetlenie. Model najlepiej prezentować się będzie zawieszony na gładkiej ścianie o dużej powierzchni.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 80 cm
Waga 3 kg
Do pobrania