Kinkiet Suprimo – glamour w nowoczesnej oprawie

Światło może stać się najpiękniejszą ozdobą wnętrza – wystarczy tylko wybrać odpowiednie lampy, które po włączeniu będą roztaczać wokół siebie efektowny blask. Dobrym przykładem jest kinkiet Suprimo w stylu glamour, którego urzekający design zachwyca także w świetle dziennym.

Surowe i proste aranżacje nie są dla Ciebie? W takim razie obok tej lampy z pewnością nie przejdziesz obojętnie. W jej nowoczesnej, metalowej konstrukcji osadzone zostały dwa podłużne klosze, których wnętrze wypełniają drobne kryształki. Tym sposobem kinkiet Suprimo emituje wyjątkowo piękne światło, wzbogacające wnętrze w szykowny blask i aurę luksusu. Zwróć uwagę, że do lampy nie musisz dokupować żarówek – wbudowane moduły LED zapewniają białe, neutralne światło (960 lm/4000 K), które idealnie podkreśli nowoczesny charakter aranżacji.

To doskonały kinkiet do sypialni urządzonej w ekskluzywnym, a jednocześnie współczesnym stylu – umieść dwa po bokach łóżka, a zyskasz efektowne lampy nocne, które nie zajmują miejsca na stoliku. Kinkiet możesz zamontować także w salonie i na korytarzu – będzie świetnie komponować się chromowanymi elementami wyposażenia.

Wymiary
Długość 7,5 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 23 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.