Kinkiet Tabiano – minimalistyczne oświetlenie przyszłości

Szukasz idealnego oświetlenia, które rozjaśni stylowe i nowoczesne wnętrze? Minimalistyczny kinkiet Tabiano o wyjątkowym designie to doskonały wybór na lata. Postaw w swoim domu na innowacyjne rozwiązania przyszłości.

Kinkiet Tabiano to lampa ścienna typu galeryjnego, w której zastosowano najlepsze rozwiązania i najwyższej jakości materiały. Lampa wykonana jest z wytrzymałego metalu pomalowanego na kolor chrom. Dzięki temu prezentuje się niezwykle nowocześnie i modnie. Energooszczędny moduł z lampami LED wbudowany jest w panel o długości 60,5 cm. Jasne, neutralne światło nie męczy oczu i doskonale poradzi sobie z oświetleniem każdego zakątka pokoju.

Nowoczesny kinkiet Tabiano wpisuje się w modny minimalizm, dzięki czemu świetnie pasuje do designerkich wnętrz, np. utrzymanych w estetyce loftowej. Za sprawą neutralnej kolorystyki i klasycznych materiałów, równie dobrze będzie prezentować się w pomieszczeniach eko, retro bądź eklektycznych. Doskonale poradzi sobie z rozjaśnieniem zarówno dużych, jak i mniejszych wnętrz, takich jak salon, hol, łazienka czy sypialnia.

Wymiary
Długość 60,5 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.767 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo