Kinkiet Tocopilla – przyszłość inspirowana naturą

Szukasz odpowiedniego oświetlenia do nowoczesnych wnętrz? Unikatowy kinkiet Tocopilla o pomysłowym designie to lampa, która zaskakuje idealnym połączeniem popularnych trendów, innowacyjności i oryginalności. Postaw na indywidualizm i niezwykłe pomysły w urządzaniu domu.

Lampa ścienna Tocopilla składa się z drewnianej ramy i metalowej oprawki, na której zawieszona jest nieosłonięta żarówka retro. Naturalny, jasnobrązowy odcień podstawy oraz szary kolor oprawy idealnie współgrają ze sobą, tworząc modne i pasujące do wszystkiego zestawienie. Gruby kabel oraz widoczne wnętrze żarówki dodają kinkietowi oryginalności i charakteru. Włącznik lampy znajduje się na przewodzie, nawiązując w ten sposób do stylu vintage.

Kinkiet Tocopilla pasuje do wielu aranżacji, podkreślając ich unikatowy styl. Wykorzystane w nim materiały doskonale wpisują się chociażby w estetykę boho, eko czy skandynawską. Detale w stylu vintage pasują do wnętrz retro oraz eklektycznych. Zastosowana kolorystyka lampy będzie świetnie pasować do romantycznych pomieszczeń, np. w stylu prowansalskim.

Wymiary
Szerokość 18 cm
Wysokość 27,5 cm
Waga 0.718 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo