Kinkiet Tocopilla – nowoczesne podejście do oświetlenia

Urządzasz nowoczesne wnętrze i szukasz pomysłów na oryginalne oświetlenie? Niepowtarzalny kinkiet Tocopilla to lampa o pomysłowym designie, która zaskakuje innowacyjną formą. Postaw na modne materiały i nowatorskie podejścia w oświetleniu.

Lampa ścienna Tocopilla składa się z drewnianej ramy i metalowej oprawki, na której zawieszona jest nieosłonięta żarówka retro. Szary kolor podstawy oraz czerń oprawy idealnie ze sobą współgrają, tworząc modne i pasujące do wszystkiego zestawienie barw. Gruby kabel oraz widoczne wnętrze żarówki zdobią kinkiet, dodając mu oryginalności. Włącznik lampy znajduje się na przewodzie, nawiązując do oświetlenia w stylu vintage.

Kinkiet Tocopilla pasuje do wielu różnych aranżacji, podkreślając ich unikatowość i styl. Wykorzystane w nim materiały doskonale wpisują się w estetykę boho, eko czy skandynawską. Detale w stylu vintage pasują do wnętrz retro czy eklektycznych. Z kolei dzięki zastosowanej kolorystyce lampa będzie świetnie pasować do romantycznych pomieszczeń, np. w stylu prowansalskim.

Wymiary
Szerokość 18 cm
Wysokość 27,5 cm
Waga 0.693 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo