Kinkiet Trabo Pino - skandynawska prostota i minimalizm

Szukasz oryginalnej lampy ściennej? Kinkiet Trabo Pino to stylowa propozycja oświetlenia do nowoczesnego wnętrza. Wzornictwo inspirowane stylem skandynawskim łączy prostotę i minimalizm w wyrazistym designem.

Największa ozdobą kinkietu Trabo Pino jest stylowa belka i oprawka na żarówkę wykonane z drewna w kolorze szarej sosny. Naturalny materiał ciekawie kontrastuje z czarnym kablem. Lampa to model pozbawiony klosza. Pojedynczy punkt świetlny w formie odkrytej żarówki zapewnia dużo światła i nadaje lampie nieco industrialnego charakteru. To wszystko sprawia, że kinkiet dobrze sprawdzi się w różnych aranżacjach wnętrz.

Jednopłomienny kinkiet Trabo Pino posiada oprawkę na żarówkę typu E27 o maksymalnej mocy 25W. Możesz postawić na mony model typu filamentowego. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję kinkietu przed kurzem.

Kinkiet Trabo Pino to skandynawska prostota i minimalizm w nowoczesnym wydaniu. Możliwość regulacji długości kabla pozwoli Ci idealnie dopasować kinkiet do wysokości wnętrza lub pomysłu na aranżację.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania