Kinkiet Trabo Porcia - minimalistyczny i prosty

Kinkiet Trabo Porcia łączy design, praktyczne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. To propozycja stylowego oświetlenia do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym, loftowym lub skandynawskim. Jasne kolory, surowe materiały i oszczędne wzornictwo sprawiają, że całość prezentuje się jednocześnie efektownie i surowo.

To. co wyróżnia kinkiet Trabo Porcia to stylowa drewniana belka w kolorze szarej sosny, wokół której oplata się antracytowy kabel. Możliwość regulacji liczby oplotów, pozwoli Ci idealnie dopasować długość lampy do potrzeb zaplanowanej aranżacji. Kinkiet Trabo Porcia nie posiada klosza - tę rolę pełni żarówka w porcelanowej oprawie w kolorze białym.

Jednopłomienny kinkiet pozwala na zamontowanie żarówki typu E27 o maksymalnej mocy 25W. Brak klosza sprawia, że mimo niewielkich rozmiarów lampa daje dużo światła. To dobry wybór do korytarza, salonu lub nad szafkę nocną w sypialni.

Kinkiet Trabo Porcia łączy minimalizm i prostotę stylu skandynawskiego z industrialnym designem. To sposób na modne oświetlenie Twojego mieszkania!

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania