Kinkiet Tube - minimalizm w najbardziej klasycznym ujęciu

Prostota formy połączona z bielą może dać albo nudny efekt, albo… projekt przywodzący na myśl filmy science fiction. Kinkiet Tube niewątpliwie zalicza się do tej drugiej kategorii - idealny zarówno do okrętu kosmicznego, jak i minimalistycznej aranżacji z nowoczesnym pazurem.

Lampa ścienna Tube w formie tuby posiada dwie oprawki GU10 (góra gół), których łączna moc wynosi 75W. Kinkiet z lakierowanego metalu o powierzchni z subtelnym połyskiem to projekt idealnie wpisujący się w nowoczesną elegancję. Sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie do salonu, kuchni, sypialni czy pokoju dziecięcego. Może też ułatwić wieczorne przeprawy przez mieszkanie, dyskretnie oświetlając korytarz.

Jeśli poszukujesz kompaktowej lampy, która dzięki uniwersalnej formie i kolorystyce z łatwością wtopi się w istniejącą aranżację - kinkiet Tube w kolorze białym to wybór dla Ciebie. Idealny do wnętrz w stylu skandynawskim czy industrialnym, jeśli jednak posiadasz jasne ściany - kinkiet powinien prezentować się doskonale.

Wymiary
Średnica 12 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.66 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting