Kinkiet Van Gogh – niezbędny w nowoczesnej łazience

Łazienkowy kinkiet z aluminium oraz tworzywa sztucznego to minimalistyczny i modny element oświetlenia. Nowoczesny design i kształt z łatwością wpasuje się w wystrój, stanowiąc ciekawy akcent każdej łazienki i jednocześnie nie zdominuje całego wystroju.

Kinkiet łazienkowy Van Gogh z wbudowanym LED-em emituje ciepłe, białe światło, docierając do wszystkich zakamarków pomieszczenia.

Jego dodatkowym dużym atutem jest stopień zabezpieczenia IP44 – oznacza to, że kinkiet ma ochronę przed wodą, która w łazience rozpryskuje się we wszystkich kierunkach.

Długość kinkietu łazienkowego wynosi 59,5 cm, a szerokość to 6 cm. Trwałość materiałów i solidne wykonanie to gwarancja, że posłuży nam na lata. Doskonały wybór dla osób, które cenią sobie prostotę, funkcjonalność, uniwersalność i oszczędność w jednym.

Czarny kinkiet Van Gogh to gustowny element wyposażenia łazienek w różnym stylu, szczególnie minimalistycznym, skandynawskim, ale także klasycznym. Idealny do domowych łazienek i nie tylko -sprawdzi się w hotelowych oraz restauracyjnych.

Wymiary
Długość 59,5 cm
Szerokość 6 cm
Waga 0.53 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting