Kinkiet Vermont S – minimum formy, maksimum funkcjonalności

Kinkiet zwykle jest dodatkowym, dyskretnym źródłem oświetlenia w mieszkaniu czy biurze. W wersji retro przypomina on często hotelowe, ciężkie lampy. W minimalistycznej i współczesnej odsłonie wyglądają jednak zupełnie inaczej. Wzornictwo tego kinkietu Vermont S spodoba Ci się, jeśli cenisz proste i surowe formy bez zbędnych ozdobników. Prostokątny kinkiet wykonany jest ze stali lakierowanej na czarno. Spod abażura będzie wyzierać dyskretne, a zarazem dość mocne światło.

Nowoczesna lampa najlepiej będzie pasować do surowo urządzonych oraz industrialnych wnętrz . Czerń będzie wyraźnie odcinać się na tle jasnych ścian, ale stworzy też ciekawą, energetyczną kompozycję ze ścianami w nasyconych barwach. Biała barwa światła o temperaturze 4000K będzie odpowiednia dla każdego wnętrza. Lampa ma 50 cm szerokości. Najlepiej będzie wyglądać w kompozycji z pozostałymi wersjami tego modelu. Do wyboru jest również biały Vermont i inne wielkości czarnej wersji.

Czarny kinkiet posiada wbudowany LED o mocy max. 9W i strumieniu światła 1150 lumenów, co odpowiada 75W tradycyjnej żarówki. Vermont S posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej lub powyżej 1,25 cm.

Vermont S - wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał stal
Barwa światła biała neutralna
Max moc źródła światła 9W
Strumień światła 1150 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata