Kinkiet Zenit – klasyczna gra kolorów

Kinkiet to rozwiązanie, które ceni wielu profesjonalnych dekoratorów wnętrz. Ten rodzaj oświetlenia można łatwo wkomponować w pomieszczenie i podkreślić jego charakter. Uwielbiasz modernistyczne aranżacje? Potrzebujesz funkcjonalnego dodatku, który nie tylko rozjaśni wnętrze, lecz także wpłynie na jego estetykę? Właśnie taki jest kinkiet Zenit.

Magia tej lampy ściennej nie polega na zestawieniu efektownych kolorów. Wręcz przeciwnie. Główne role grają tutaj czarny metal oraz biały klosz wykonany ze szkła. Połączenie tych klasycznych, ale skrajnie różnych odcieni robi ogromne wrażenie. Zapal kinkiet, a światło wewnątrz kulistego, szklanego klosza delikatnie odbije się na tle głębokiej czerni. Subtelna poświata od razu przykuje wzrok i zaciekawi Twoich gości.

Nowoczesny kinkiet najlepiej zaprezentuje się w modernistycznych pomieszczeniach. Dopasuje się do wielu aranżacji – jeśli cenisz harmonię kolorów, dodaj go do pokoju, w którym na pierwszy plan wysuwają się meble w kolorze ciemnego drewna. Metalowa część lampy zgrabnie wpasuje się w aranżację, a Ty zyskasz funkcjonalny i stylowy dodatek.

Wymiary
Długość 13,5 cm
Szerokość 16,2 cm
Wysokość 13,5 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd