Kinkiet zewnętrzny Arion – zabawa minimalistyczną formą

Tę lampę łatwo pomylić z nowoczesną elektroniką, np. powerbankiem. Ma ona dyskretny i dopracowany do perfekcji design. Stonowany kinkiet zewnętrzny Arion będzie idealnym tłem, a jednocześnie funkcjonalnym oświetleniem niejednego budynku. Podkreśli elewację i otoczenie domu oraz niewielkiego biura.

Nowoczesny kinkiet da na zewnątrz kameralne, rozproszone, a jednocześnie praktyczne światło. Ta lampa z aluminium ma ciemnoszary klosz w kształcie spłaszczonego walca. W środku znajdują się cztery wbudowane ledy o mocy 7W i strumieniu 720 lumenów. W przeliczeniu na tradycyjne świetlówki odpowiada to około 50W tradycyjnej żarówki.

Nowoczesny kinkiet daje ciepłe światło o białej barwie 3000K. Ma szerokość 11,5 cm, długość 2,7 cm oraz wysokość zaledwie 9 cm. Zmieści się więc nawet na niewielkim fragmencie ściany. Najlepiej będzie wyglądać w kompozycji z kilkoma egzemplarzami tego samego modelu.

Ten elegancki kinkiet posiada klasę IP44. Oznacza to, że lampa jest odporna na zanieczyszczenia i pyłki o średnicy ok. 1 mm oraz na bryzgającą wodę.

Arion - wymiary
Długość 2,7 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 9 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał aluminium
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 7W
Strumień światła 720 lm
Klasa szczelności (IP) IP44
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata