Kinkiet zewnętrzny Nyx I – reprezentant rustykalnej estetyki

Jedno jest pewne. Lampy zewnętrzne pełnią nie tylko funkcję użytkową. Choć montuje je się głównie po to, by oświetlały przestrzeń wokół i umożliwiały pracę na działce, równie ważną rolę odgrywa ich estetyka. Akcesoria te potrafią doskonale uzupełnić ogród, altanę, balkon lub werandę. Jeśli wystrój ma dla Ciebie duże znaczenie i uwielbiasz klasyczne aranżacje, kinkiet zewnętrzny Nyx I z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Kinkiet zewnętrzny z linii Nyx doskonale wpisze się w tradycyjną estetykę. Wykonano go z czarnego aluminium i wykończono złotymi przetarciami, imitującymi zużycie. Ten niebanalny efekt pobudza do refleksji nad tym, co już minęło i przypomina, że niektóre wspomnienia są wieczne. Kształt kinkietu przypomina akcesoria charakterystyczne dla rustykalnych aranżacji. Jeśli więc uwielbiasz sielski klimat, lampa od razu skradnie Twoje serce.

Kinkiet Nyx I to produkt renomowanej firmy Globo Lighting. Wraz z produktem, otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję. Wewnątrz znajduje się miejsce na żarówkę E27, którą możesz dobrać w kategorii „źródła światła”.

Wymiary
Szerokość 18,5 cm
Wysokość 39,5 cm
Waga 1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.