Kinkiet zewnętrzny Pipe – kwintesencja nowoczesnego oświetlenia

Niewątpliwym atutem nowoczesnych lamp zewnętrznych jest ich uniwersalna budowa i kolorystyka, które pozwalają na ich dopasowanie do większości aranżacji przestrzeni poza domem.

Nowoczesne kinkiety potrafią znacznie podnieść walory estetyczne ogrodów, budynków, czy miejsc w przestrzeni publicznej. Geometryczne formy i stonowana kolorystyka obecnie królują nad innymi ozdobnymi dekoracjami.

Oświetlenie takie, jak jednopłomienny kinkiet zewnętrzny Pipe w kolorze naturalnego aluminium daje nam szereg możliwości i miejsc, w których może zostać zamontowany, ponieważ w każdym z nich odnajdzie się doskonale, o ile będą one zaaranżowane w stylu nowoczesnym, minimalistycznym lub skandynawskim.

Lampa zewnętrzna z serii Pipe wykonana jest w całości z aluminium i posiada jedno źródło światła osłonięte szklanym kloszem. Klasa szczelności IP44 gwarantuje jej odporność na trudne warunki, jak silne opady deszczu, czy pył.

Jeśli podoba Ci się kinkiet zewnętrzny Pipe, ale szukasz oświetlenia w ciemniejszym kolorze, zobacz inne lampy z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 13 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd