Klawiatura numeryczna 4020 WL YENKEE – podręczne akcesorium

Klawiatura numeryczna 4020 WL YENKEE to praktyczne akcesorium przeznaczone dla urządzeń mobilnych, które nie są wyposażone w fizyczną klawiaturę, a także tych, w których ze względu kompaktowych rozmiarów, producent nie umieścił panelu numerycznego.

Bezprzewodowa klawiatura wykorzystuje technologię Bluetooth do łączenia się z urządzeniem. Co więcej – Twój laptop i telefon nie muszą być zgodne z tym standardem łączności – do zestawu dołączono nano odbiornik na USB, a także przejściówkę micro-USB – USB, dzięki czemu klawiatura numeryczna będzie współpracować z dowolnym laptopem, a także z większością smartfonów i tabletów z systemem Android.

Kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawiają, że wykonana z tworzywa sztucznego klawiatura numeryczna zmieści się na niewielkim biurku w gabinecie czy pokoju młodzieżowym. Możesz także włożyć to nowoczesne akcesorium do przegródki w plecaku lub torbie na laptopa, by mieć je zawsze przy sobie – docenisz to szczególnie, jeśli w pracy zawodowej masz styczność z dużą ilośćią danych liczbowych, tabelek i wykresów. 

Yenkee 4020 WL - wymiary
Długość 13,3 cm
Szerokość 8,6 cm
Wysokość 2 cm
Waga 0.122 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne