Koc dekoracyjny Winter Sherpa – Twój ciepły otulacz na mroźną zimę

Zima w naszym klimacie potrafi być nieprzewidywalna – jednego dnia świeci słońce, następnego panuje zamieć z mroźnym wiatrem. Dlatego warto zaopatrzyć się w ciepły koc Winter Sherpa, który przyda Ci się po powrocie z zimowego spaceru.

Wierzchnia strona koca pokryta jest ładnym nadrukiem, dzięki czemu nawet nieużywany będzie pełnił ważną funkcję – możesz ozdobić nim wnętrze, aby stało się bardziej przytulne i domowe. Oferujemy cztery zimowe wzory, dzięki czemu łatwiej dopasujesz pled do stylu i kolorystyki aranżacji – prosimy o podanie odpowiedniego numeru w komentarzu do zamówienia. Choć koc dekoracyjny Winter Sherpa będzie wspaniałą ozdobą domowych wnętrz, z przyjemnością wykorzystasz go również do otulania się podczas drzemki czy oglądania telewizji. Futerkowy spód (a’la baranek) zapewnia ciepło i przyjemną dla skóry miękkość, dzięki czemu koc stanie się ulubioną przytulanką dzieci. Koc możesz prać w pralce (30°).

W zimie najlepiej przechowywać koc w łatwo dostępnym miejscu, np. w koszu wiklinowym w salonie lub na kuferku obok łóżka w sypialni. Jeśli po miękki, ciepły koc sięgasz w każdej wolnej chwili, możesz po prostu rzucić go na fotel lub oparcie kanapy.

Wymiary
Długość 130 cm
Szerokość 170 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania