Koc Jamaica – nie tylko na chłodne wieczory

Wczesna jesień to odpowiednia pora, aby wyjąć z szafy ulubione koce – jest jeszcze za ciepło na włączenie ogrzewania, ale chłodne wieczory skłaniają do szukania dodatkowego okrycia. Jeśli więc chcesz przygotować się do pierwszych przymrozków, sięgnij po przytulny koc Jamaica.

Tak naprawdę nie musisz czekać na spadek temperatury, aby korzystać z tego pledu – dzięki dodatkowi bawełnianych i wełnianych włókien materiał sprawdza się również w letnie dni. Syntetyczne przędze (akryl, poliester) sprawiają, że koc jest przyjemny w dotyku – tym sposobem polubią go także dzieci, które bardziej niż dorośli zwracają uwagę na miękkość i delikatność okrycia. Niewielki koc 130 x 180 cm możesz więc wykorzystać jako narzutę na dziecięce łóżko lub do rozgrzewania malucha, np. gdy wróci do domu w przemoczonej kurtce. Wzór w paski oraz frędzle sprawiają, że pled wyróżnia się w aranżacji i podkreśla swobodną atmosferę panującą w domu.

Ładny pled może urozmaicać wystrój Twojej sypialni – możesz przerzucić go przez brzeg łóżka, zawiesić na wieszaku albo włożyć do dekoracyjnego koszyka. Koc w pasy z frędzlami polecamy szczególnie do wakacyjnych aranżacji, np. w stylu boho, Hampton lub marynistycznym.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.56 kg
Do pobrania