Koc Bonito – poczuj miękki dotyk komfortu

Mięciutki koc to produkt o wielu zastosowaniach – możesz okryć się nim podczas wieczornego seansu filmowego, wykorzystać go w ciekawej aranżacji albo za jego pomocą utulić dziecko do snu. Elegancki koc Bonito możesz również sprezentować bliskiej osobie – obdarowany będzie zachwycony!

Miły w dotyku materiał z dłuższymi włoskami przypomina futerko – możesz mieć więc pewność, że każdy domownik (a nawet Twój czworonożny pupil) z przyjemnością otuli się tym kocem. Jest tak delikatny, że może zastąpić nawet pluszową maskotkę i dziecięcy kocyk. Gdy nie będziesz potrzebować ciepłego okrycia, koc 150x200 cm sprawdzi się jako dekoracja wnętrza – możesz użyć go do zimowej stylizacji łóżka albo kanapy w salonie. Miękkie przykrycie sprawi, że aranżacja zyska bardziej przytulny i wypoczynkowy charakter. Odcień ecru nadaje mu bardzo uniwersalne zastosowanie – jasny koc pasuje zarówno do ciepłej, jak i chłodnej tonacji kolorystycznej.

Koc - narzuta to godna uwagi propozycja do wnętrz, którym brakuje domowego ciepła – wystarczy luźno rozłożyć go na pufie czy fotelu albo włożyć do wiklinowego kosza. Jeśli lubisz katalogowe stylizacje, ułóż koc w pozornym nieładzie na łóżku nakrytym wcześniej narzutą i dodaj kilka ozdobnych poduszek.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 200 cm
Waga 1.22 kg
Do pobrania