Koc dekoracyjny – gdy lubisz modne i przytulne wnętrza

Żeby dobrze wyspać się w łóżku, wystarczy poduszka, kołdra i prześcieradło. Jednak do uzyskania przytulnego klimatu w sypialni potrzeba czegoś więcej – oprócz pościeli i ładnej narzuty przyda Ci się również puszysty koc dekoracyjny z naszego sklepu.

Wystarczy, że położysz go na łóżku albo na kanapie, a całe wnętrze nabierze przytulności i swobodnej atmosfery. Cały sekret tkwi w długim i gęstym włosiu, dzięki któremu materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku. Koc jak futro spodoba się także najmłodszym domownikom, dlatego możesz go używać także do otulania dziecka. Narzutę możesz łatwo wykorzystać w aranżacji – podszycie z miękkiej dzianiny sprawia, że koc nie zsuwa się z łóżka czy oparcia, a optymalny rozmiar (130x160 cm) pozwala na udekorowanie zarówno sofy, jak i mniejszych mebli. Bordowy odcień zapewnia mocny akcent we wnętrzu, co warto uwzględnić przy zbyt monotonnej sypialni.

Miękki kocyk to klucz do przytulnych aranżacji – najlepiej wygląda swobodnie rzucony na łóżko lub kanapę, choć może również wystawać z kosza lub wisieć na wieszaku. Bordową narzutę możesz zestawiać zarówno ze stonowanymi kolorami (ecru, biel, szary), jak i czerwienią, granatowym, a nawet pomarańczowym.

koc dekoracyjny - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 1.052 kg
Pozostałe informacje
Materiał 100% poliester