Koc dekoracyjny Jamaica – stylowy pled na każdą pogodę

Jak szybko ocieplić każdą aranżację, niezależnie od stylu i wyposażenia? Najlepszym rozwiązaniem będą tekstylia o zróżnicowanej fakturze i przeznaczeniu – w BRW znajdziesz mnóstwo dobrych przykładów, a jednym z nich jest elegancki koc Jamaica.

Po ten pled chętnie sięgniesz nie tylko w chłodne dni – dzięki domieszce naturalnych materiałów (wełna i bawełna) materiał jest bardziej przewiewny i sprawdzi się także podczas wakacyjnego wypoczynku na tarasie. Z kolei syntetyczne włókna zapewniają dużą wytrzymałość, dzięki czemu koc dekoracyjny Jamaica jest bardziej odporny na rozdarcie i dłużej zachowuje estetyczny wygląd. To bardzo subtelny model – jasnoszara kolorystyka oraz florystyczny ornament sprawiają, że pled dodaje wnętrzu romantyzmu i szyku, a jednocześnie łatwo dopasować go do pozostałych tekstyliów. Dzięki kremowym frędzlom koc prezentuje się lekko i finezyjnie.

Ze względu na misterny kwiatowy wzór polecamy ten model szczególnie do eleganckich oraz orientalnych aranżacji. Ozdobny koc z frędzlami można stylizować na różne sposoby – możesz go złożyć i rzucić na brzeg łóżka, wrzucić do ładnego koszyka albo luźno przewiesić przez oparcie krzesła.

Jamaica - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 140 cm
Waga 0.89 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bawełna/poliester/akryl
Gramatura 300-400GSM