Koc Petit - idealny do pokoju dziecięcego

Jaki kocyk sprawdzi się idealnie w dziecięcym pokoju? Najlepiej taki, który będzie ciepły, miękki i przyjemny w dotyku, a zarazem jego design zachwyci Twoje dziecko. Taki właśnie jest koc Petit. Jego cechą wyróżniającą jest uroczy i optymistyczny wzór w zwierzątka (m.in. zajączki i misie). Miękki koc sprawdzi się zarówno dla maluszka, jak i przedszkolaka. Jego design przypadnie do gustu dziewczynkom i chłopcom.

Ciepły koc to niezwykle praktyczny dodatek w dziecięcym pokoju. Możesz wykorzystać go do otulenia dziecka przed snem, a także np. do zabawy na podłodze. Uroczy wzór koszyka stanie się także doskonałą ozdobą sypialni dziecka i sprawi, że wyda się ona jeszcze bardziej przytulna. Zwierzątka nadrukowane na kocyku pobudzają wyobraźnię dziecka i zachęcają do zabawy. Kocyk ma poręczny wymiar 130 x 160 cm i jest wykonany w całości z poliestru.

Miękki kocyk wymaga delikatnego traktowania. Unikaj prania w wysokich temperaturach. Pierz kocyk w temperaturze 30°C. Nie czyść chemicznie, nie chloruj i nie susz kocyka w suszarkach bębnowych. Prasuj w temperaturze nie wyższej niż 110°C.

Petit - wymiary
Długość 160 cm
Szerokość 130 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał 100% poliester