Różowy kocyk Ricco - idealny dla dziewczynki

Ciepły i przyjemny w dotyku kocyk dziecięcy to bardzo użyteczny element w pokoju każdego dziecka - zarówno maluszka, jak i przedszkolaka. Różowy kocyk Ricco z motywem bajkowej sowy z pewnością przyda się, aby otulić maluszka przed snem lub po kąpieli. Doskonale sprawdzi się także do rozłożenia na podłodze podczas zabawy. Różowy kocyk to również estetyczna dekoracja w pokoju dziecka. Dzięki niej wnętrze dziecięcej sypialni stanie się bardziej przytulne.

Kocyk Ricco z pewnością spodoba się każdej mamie dziewczynki. W asortymencie sklepu Black Red White możesz znaleźć także kocyk Ricco w wersji niebieskiej - idealny dla chłopca. Uniwersalny kocyk dziecięcy to gotowy pomysł na prezent dla każdej mamy, np. z okazji baby shower, chrzcin, roczku lub urodzin dziecka. Z pewnością się przyda!

Kocyk dziecięcy ma wymiary 75 x 100 cm. Wykonany jest w 100% z przyjemnego w dotyku, miękkiego i elastycznego poliestru. Aby kocyk jak najdłużej zachował dobry wygląd, należy prać go w temperaturze max. 40 stopni Celsjusza.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 75 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania