Kołdra Senna - z wkładem z owczej wełny

Zdarza Ci się marznąć podczas snu i dlatego potrzebujesz naprawdę ciepłej i przytulnej kołdry? A może po prostu stawiasz na naturalne materiały najwyższej jakości? W obu tych przypadkach z pewnością przypadnie Ci do gustu kołdra Imperial z wypełnieniem z naturalnej owczej wełny. Ciepła kołdra wypełniona najwyższej jakości materiałem wykorzystywanym od pokoleń w przemyśle tekstylnym to gwarancja komfortowego wypoczynku.

Mimo iż naturalna wełna kojarzy się z grubym i ciężkim materiałem, kołdra Imperial jest lekka i przewiewna. Nowoczesna technologia sprawia, iż wełniana kołdra dobrze przepuszcza powietrze. Posiada także zdolność utrzymywania temperatury ciała na stałym poziomie, sprawiając, że przez całą noc nie jest Ci ani za zimno, ani za gorąco. Dodatkowym atutem kołdry jest poszycie z miękkiej i delikatnej bawełny, które czyni ją niezwykle przyjemną w dotyku.

Kołdra Senna ma wymiary 155 x 200 cm, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na łóżka jednoosobowe. W ofercie sklepu Black Red White online znajdziesz także kołdrę Imperial w większym rozmiarze (na łóżka dwuosobowe).

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 155 cm
Do pobrania