Kołdra Carbon - z najwyższej jakości włóknem węglowym

Potrzebujesz lekkiej kołdry, która pomoże Ci wreszcie wygodnie ułożyć się do snu? Wysokiej jakości kołdra kołdra, która przez całą noc utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała, nie musi być wcale ciężka i gruba. Najwyższy czas zamienić Twoją swoją starą kołdrę na wygodną i nowoczesną kołdrę Karbon, która sprawi, że będziesz wypoczęty jak nigdy dotąd. Praktyczna kołdra o wymiarach 200 x 220 cm to uniwersalna propozycja na każde łóżko dwuosobowe.

Kołdra Karbon zawdzięcza swoją nazwę włóknom węglowym (2%), które znalazły się w materiale jej poszycia. Dodatek włókna węglowego sprawia, że kołdra jest bardziej elastyczna i wytrzymała. Poszycie kołdry wykonane zostało z przyjemnego w dotyku poliestru (98%) w kolorze białym. Zaletą kołdry jest lekkie wypełnienie z poliestru silikonowego (100%), dzięki któremu jej waga to zaledwie 2,3 kg. Nowoczesne materiały to nie tylko komfort i wytrzymałość, ale również wygodne pranie.

Kołdra z wypełnieniem silikonowym to wysokiej jakości wyrób, który posłuży Ci przez lata. Aby dodatkowo poprawić komfort snu snu, dobierz do niej komplet pościeli w kolorze pasującym do wystroju Twojej sypialni. Bogaty wybór tekstyliów sypialnianych znajdziesz w ofercie sklepu Black Red White online.

Carbon - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 220 cm
Waga 2.3 kg