Kołdra Carbon - z dodatkiem włókna węglowego

Szukasz lekkiej kołdry, która zapewni Ci uczucie komfortu i swobody podczas snu? Nowoczesna kołdra, która zapewnia odpowiednią ilość ciepła, nie musi być wcale gruba i ciężka. Być może czas wymienić swoją starą kołdrę na lekką i nowoczesną kołdrę Karbon, która doskonale sprawdzi się w Twojej sypialni? Uniwersalna kołdra o wymiarach 160 x 200 cm to idealna propozycja na każde łóżko jednoosobowe.

Kołdra Karbon zawdzięcza swoją nazwę dodatkowi włókna węglowego (2%), które czyni ją wytrzymałą i elastyczną. Poszycie kołdry wykonane jest z miękkiego w dotyku poliestru (98%) w kolorze białym. Kołdra posiada lekkie wypełnienie złożone w 100% z poliestru silikonowego, a jej waga wynosi 1,5 kg. Nowoczesne materiały najwyższej jakości sprawiają, że kołdra zapewnia optymalny komfort i uczucie wygody podczas snu. Z łatwością możesz również uprać ją w pralce.

Kołdra z poliestru z wypełnieniem silikonowym zadowoli nawet najbardziej wymagających miłośników błogiego odpoczynku. Aby dodatkowo poprawić jakość snu, dobierz do niej pościel w ulubionym kolorze. Bogaty wybór tekstyliów do sypialni znajdziesz w ofercie sklepu Black Red White online.

Carbon - wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 160 cm
Waga 1.5 kg
Pozostałe informacje
Materiał poliester, włókno węglowe