Komoda Adesso – stylowe połączenie klasyki i nowoczesności

Szukasz mebla, który odmieni Twoje wnętrze? Komoda Adesso to zaskakujące połączenie klasyki i nowoczesności. Mebel czerpie także ze stylu industrialnego i rustykalnego. Stylowe fronty zostały wykonane z różnych kolorów drewna, które zostało objęte ramą czarnego stelażu.

Komoda o szerokości 150 cm i wysokości 80 cm sprawdzi się jako efektowna podstawka pod lustro, wygodna toaletka oraz szafka pod telewizor. Wygodne szuflady pozwolą Ci z łatwością uporządkować przedmioty osobiste, bieliznę lub dokumenty. Korpus oparty jest na nowocześnie wygiętych nóżkach z czarnej stali.

Dopracowany design, to także zasługa wysokiej jakości materiałów. Komoda Adesso została wykonana z drewna akacjowego, płyty MDF oraz metalu. Takie połączenie sprawia, że model jest bardzo uniwersalny i dobrze sprawdzi się w eklektycznych wnętrzach.

Komoda Adesso to praktyczny i stylowy mebel, który odmieni Twoje wnętrze. Możesz zdecydować się na pojedynczy akcent lub połączyć komodę z pozostałym wyposażeniem z serii Adesso.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga jedynie montażu nóg.

 

 

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 80 cm
Waga 76 kg
Do pobrania