Komoda Ashton – pojemna, wygodna i elegancka do stylowych wnętrz

Komoda to mebel potrzebny w każdym domu, nawet tam, gdzie jest niewiele miejsca. Pozwala na lepsze zorganizowanie przestrzeni w domu dzięki możliwości umieszczenia w szufladach różnych rzeczy, począwszy od bielizny osobistej, części odzieży, ręczników, ściereczek i wielu innych przedmiotów. Komoda Ashton to taki właśnie praktyczny mebel o pięknym designie i głębokim kolorze. Wspaniale komponuje się z aranżacjami w stylu retro, klasycznym, kolonialnym. To mebel, który nadaje pomieszczeniu charakteru. W sam raz do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego a nawet jadalni.

Materiały, z których powstała komoda Ashton, to drewno akacji, MDF i fornir. Mebel wyróżnia się stylowymi intarsjami, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Ma trzy podłużne szuflady i dwie mniejsze na samej górze, różniące się od pozostałych wzorem. Uchwyty są mosiężne, świetnie uzupełniają całość. Wysokie nóżki nadają meblowi lekkości. Komoda Ashton jest w kolorze ciemnego brązu. Jej wymiary to: 100 × 45 × 105 cm.

Ta ciekawa komoda to nie tylko praktyczny mebel na garderobę. Można też postawić na niej drobiazgi, jak zdjęcia, oryginalna lampa, świecznik, lusterko w ładnych ramach i wiele innych.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 105 cm
Waga 64 kg
Do pobrania