Komoda Ashton – mebel, który nadaje charakteru wnętrzom

Stylowa, intarsjowana komoda Ashton to wyjątkowy mebel. Przypomina dawne modele, które wpływały na odbiór całego pomieszczenia, dzięki kształtom, głębokiej kolorystyce i ciekawemu wzornictwu. Komoda Ashton rozwiąże twoje problemy z brakiem miejsca na odzież, bieliznę, chusty i apaszki, ręczniki, a nawet dokumenty, które warto trzymać w jednym miejscu. Będzie idealnie wyglądać we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, retro, vintage, kolonialnym. Może pasować również do niektórych wnętrz w stylu skandynawskim.

Materiały, z jakich zrobiona jest komoda Ashton to drewno akacji, MDF i fornir. Szuflady posiadają estetyczne, mosiężne uchwyty. Górne szuflady mają charakterystyczny wzór jodełki. Poniżej znajdują się podłużne szuflady – jest ich aż cztery. Kolor komody to ciemny brąz. Wymiary wynoszą: 100 × 45 × 125 cm.

Praktyczna komoda może posłużyć również jako miejsce do stawiania ciekawych bibelotów jak zdjęcia, świeczniki, wazony, pamiątki z podróży. Pasuje do innych mebli Ashton z tej samej kolekcji.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 125 cm
Waga 67 kg
Do pobrania