Komoda Ashton – dodaj stylu twoim wnętrzom

Komoda Ashton to mebel elegancki, stylowy i oryginalny. Z pewnością nie przypomina komód, na które można natknąć się niemal wszędzie. Wyróżnia ją materiał, design i intarsjowane fronty, które dodają jej charakteru. Pojemna komoda Ashton cm jest doskonałym miejscem na odzież, bieliznę, a także dokumenty. Idealna do stylu retro i vintage, pasuje również we wnętrzach klasycznych. Przypomina dawne meble, które dodawały wnętrzom nieuchwytnego uroku. Może stać w każdym pokoju, a także gabinecie i jadalni.

Materiał, z którego powstała komoda Ashton, to drewno akacji. Ma podłużny kształt, który unosi się na dość wysokich nóżkach, co jest praktycznym rozwiązaniem. Z jednej strony komody znajdują się trzy szuflady z mosiężnymi uchwytami, a z drugiej szafka z przesuwnymi drzwiczkami, które mają wzór jodełki. Kolor – ciemny brąz. Wymiary to: 155 × 45 × 75 cm.

Jest bardzo eleganckim elementem wyposażenia. Pasuje do mebli z drewna i dodatków takich jak lampy w stylu retro, obrazy i zdjęcia w ozdobnych ramach, ozdobne wazony na kwiaty.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 155 cm
Wysokość 75 cm
Waga 52 kg
Do pobrania