Komoda Ashton – piękny mebel w starym stylu

Wyjątkowa komoda Ashton to mebel, którym na pewno zachwycą się miłośnicy stylu retro i vintage. Jest pięknie intarsjowany, kojarzy się z meblami sprzed lat, a jego kolorystyka jest na tyle neutralna, że można połączyć ją z różnymi barwami wystroju wnętrza. Idealna do salonu, sypialni, gabinetu i stylowego biura. W jej pojemnych szufladach bez trudu zmieścisz wiele drobiazgów oraz części garderoby. Choć najlepiej sprawdzi się w stylu retro i vintage, dobrze wygląda również we wnętrzach klasycznych.

Komoda Ashton jest zrobiona z drewna akacjowego. Ma sześć pojemnych szuflad z mosiężnymi uchwytami. Front mebla jest zdobiony intarsjami. Dwie górne szuflady mają charakterystyczny wzór jodełki, co jeszcze bardziej dodaje meblowi stylu. Wysokie, smukłe nóżki pozwalają na zachowanie idealnego porządku pod komodą. Kolor – ciemny brąz. Wymiary to: 155 × 45 × 80 cm.

Stylowa komoda Ashton ozdobi pokoje, w których króluje ciemne drewno. Świetnie współgra z innymi propozycjami od Ashton. Może służyć jako miejsce do wyeksponowania ciekawych ozdób i pamiątek.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 155 cm
Wysokość 80 cm
Waga 63 kg
Do pobrania