Komoda Maze – urządź mieszkanie pięknie i stylowo

Prosta, ale jednocześnie bardzo oryginalna komoda Maze 155x80 to mebel, który sprawdza się we wszystkich pokojach, przedpokoju, a nawet jadalni. Wymarzonym otoczeniem dla niej jest wnętrze retro, vintage, klasyczne i kolonialne. Dodaje uroku wystrojowi i przyciąga wzrok, głównie dzięki ozdobnym frontom szuflad. Komoda Maze jest bardzo pojemna i funkcjonalna, zmieści się w niej wiele rzeczy. Na górze również można wykorzystać miejsce, choćby na postawienie tam czegoś ozdobnego, co podkreśli charakter wnętrza.

Komoda Maze to mebel, który wykonano z wysokiej jakości materiałów jak drewno akacji, MDF i metal. Ma prostokątny kształt z wieloma szufladami, wyposażonymi w mechanizm cichego domykania. Fronty szuflad zdobią efektowne żłobienia. Metalowe nóżki ze złotym dekorem dodają lekkości. Kolory komody to brązowy, czarny, złoty. Jej wymiary wynoszą: 155 × 45 × 80 cm.

Ta stylowa komoda znajdzie miejsce w domach, w których ceni się stylizowane meble. W połączeniu z innymi meblami Maze stworzy pięknie umeblowane wnętrze.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 155 cm
Wysokość 80 cm
Waga 74 kg
Do pobrania