Komoda Maze – dla miłośników stylu retro i vintage

Ciekawa i nietypowa komoda Maze przyda się w salonie, gabinecie, sypialni czy pokoju młodzieżowym. Świetnie komponuje się z aranżacjami w stylu klasycznym, retro i vintage. Ma pojemne półki, z których część jest otwarta, a inne znajdują się za zamykanymi drzwiczkami. Na widocznych półkach można trzymać książki, zdjęcia i pamiątki. Warto też zagospodarować górę komody, stawiając na niej coś, co doda charakteru mieszkaniu i podkreśli styl wystroju. Taka komoda w starym stylu wygląda wyjątkowo urokliwie i przyciąga wzrok oryginalnym designem.

Komoda Maze jest zrobiona z drewna akacji, MDF i metalu. To, co wyróżnia ją spośród wielu innych komód, to wysokie, wysmukłe nóżki, dzięki którym komoda wydaje się wizualnie wyższa i lżejsza. Drzwiczki mają tzw. „cichy domyk”. Fronty drzwiczek są rzeźbione we wzór kratki. Komoda Maze cm jest w kolorach jasnego brązu (drewno), czerni i złota (metalowe nogi). Wymiary to: 85 × 40 × 130 cm.

Ten oryginalny mebel z pewnością wyróżnia się na plus spośród wielu innych. Warto wyeksponować go i skomponować aranżację z meblami w stylu retro z serii Maze lub innych.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 130 cm
Waga 46 kg
Do pobrania