Komoda Rodes – schowek na wszystkie przedmioty

Podczas aranżacji wnętrz, warto postawić na wiodący nurt. Jeżeli wybrałeś nowoczesność, to możesz wypełnić wnętrze kolekcją Rodes, w której znajdziesz moduły do sypialni, salonu i biura. Meble wyróżnia geometryczna, a jednocześnie asymetryczna linia – co nadaje zabudowie lekkości i świeżości. Zachwyć się stylowym i kontrastującym wybarwieniem.

Każdy z nas potrzebuje miejsca, w którym poukłada ubrania, dokumenty, książki czy inne przedmioty, np. zastawę stołową. Z pomocą przychodzi komoda Rodes.  Pojemne wnętrze sprawia, że wszystkie rzeczy możesz mieć w jednym miejscu.  A dodatkowo masz blat, na którym możesz wyeksponować rodzinne zdjęcia lub zdobyte nagrody.

Pojemna komoda o wymiarach 90 x 84,7 cm posiada:

- 2 szafki, w których możesz przechowywać odzież lub dokumenty,

- 1 otwartą półkę – w której swoje miejsce znajdzie organizer na biżuterię,

- 1 szufladę na drobiazgi – bieliznę, ładowarki lub zszywacz biurowy i paszporty.

Front szuflady w kolorze dąb czarny przełamuje jednolite wybarwienie pozostałej części mebla w kolorze jesion belarus.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

W salonie, gabinecie czy sypialni– wszędzie tam sprawdzi się błoga cisza. Prowadnice z pełnym wysuwem i cichym domykiem, zapewnią wygłuszone domykanie i wygodny dostęp do zawartości szuflady.

Komodę Rodes możesz zestawić z pozostałymi elementami kolekcji. Dobieraj do siebie poszczególne elementy i stwórz ergonomiczną, przytulną przestrzeń do pracy, nauki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 85 cm
Waga 38.4 kg
Do pobrania