Komplet Family Line 260 Iris z wyposażeniem – nowoczesna pod każdym względem

 

Kuchnie z kolekcji Family Line to nie tylko funkcjonalne moduły i bogate wyposażenie, ale również doskonały styl i estetyka wykonania. Zachwycą się nimi nie tylko miłośnicy jasnych minimalistycznych wnętrz, ale także wszyscy, którzy cenią przytulne akcenty.

 

Komplet Family Line 260 Iris z wyposażeniem sprawdzi się w kuchniach tętniących życiem. Praktyczna zabudowa składa się z szafek, które zapewnią ergonomiczne użytkowanie. Znajdziesz tutaj szufladę z cichym domykiem i miejscem na sztućce, szafkę pod zabudowę zlewu, szafki na naczynia i artykuły spożywcze, szafkę pod zabudowę piekarnika oraz szafkę z dedykowanym okapem (wliczonym w cenę układu). W standardowym wyposażeniu znajduje się również mata ochronna do szafki zlewowej, oświetlenie, wkład na sztućce oraz cichy domyk do frontów uchylanych.

Dodatkowo komplet został uzupełniony o szereg udogodnień, dzięki którym korzystanie z kuchennej przestrzeni stanie się maksymalnie komfortowe i bajecznie proste.

 

W skład dodatkowego wyposażenia wchodzą:

- oświetlenie LED w białej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w białej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm.

 

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm posłuży jako zabudowa małej kuchni lub jako podstawa do dalszej rozbudowy układu. W urządzeniu dużej przestrzeni pomogą Ci pojedyncze moduły, które możesz łączyć z prezentowanym kompletem w dowolnych konfiguracjach.

 

Kolorystyka kompletu pozwoli Ci na aranżację monochromatycznego wnętrza o nowoczesnym charakterze. Korpus w kolorze biały alpejski tworzy oprawę dla frontów w kolorze biały super mat.

Blat w wybarwieniu dąb złocisty wprowadzi do białej kuchni odrobinę ciepłych tonów. Zwieńczenie stanowią zintegrowane uchwyty w kolorze aluminium.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/STB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 215.43 kg
Do pobrania