Kuchnia Junona Line 170 – praktyczny komplet kuchenny

Perfekcyjnie dopasowana kuchnia nie musi być odległym marzeniem. Jeśli do swojego królestwa smaków i aromatów wprowadzisz sprawdzone rozwiązania, uda Ci się stworzyć miejsce, w którym codzienna praca jest przyjemnością. Kuchnie Junona Line łączą w sobie praktyczność i uniwersalność na miarę współczesnych rodzin. Proste formy i ponadczasowe wzornictwo to ich podstawowy wyróżnik. W skład kolekcji wchodzą pojedyncze szafki oraz gotowe komplety o różnych wymiarach.

Komplet mebli kuchennych Junona Line 170 pozwoli Ci urządzić funkcjonalną kuchnię niewielkim nakładem kosztów. W szafkach górnych z powodzeniem zmieścisz talerze, miski, kubki i szklanki, a także wydzielisz strefę przechowywania przypraw, dodatków do gotowania czy słodyczy. Szafki z dolnego szeregu posłużą natomiast za schowek na garnki oraz – w lokalizacji pod zlewem – za miejsce do segregowania odpadów. Znajdziesz tu miejsce na wolnostojącą kuchenkę, okap i dwukomorowy zlew.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 170 cm jest idealnym rozwiązaniem zarówno do kawalerki, jak i domu, w którym samodzielnie chcesz zabudować kuchnię.

Jeśli lubisz stonowaną kolorystykę, komplety Junona Line z pewnością przypadną Ci do gustu. Białe korpusy, fronty w kolorze dąb delano ciemny oraz blat w wybarwieniu łupek metaliczny czarnozłoty uzupełniają grafitowe uchwyty o prostej, ale i efektownej formie.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

Do zestawu Junona Line możesz dołączyć pozostałe moduły z tej samej kolekcji. Zobacz, jakie rozwiązania idealnie dopasują się do Twojej kuchni.

 

Junona Line 170 - wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 72.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm