Kuchnia Junona Line 170 - praktyczny komplet kuchenny

Perfekcyjnie dopasowana kuchnia nie musi być odległym marzeniem. Jeśli do swojego królestwa smaków i aromatów wprowadzisz sprawdzone rozwiązania, uda Ci się stworzyć miejsce, w którym codzienna praca jest przyjemnością. Kuchnie Junona Line łączą w sobie praktyczność i uniwersalność na miarę współczesnych rodzin. Proste formy i ponadczasowe wzornictwo to ich podstawowy wyróżnik. W skład kolekcji wchodzą pojedyncze szafki oraz gotowe komplety o różnych wymiarach.

Komplet mebli kuchennych Junona Line 170 pozwoli Ci urządzić funkcjonalną kuchnię niewielkim nakładem kosztów. W szafkach górnych z powodzeniem zmieścisz talerze, miski, kubki i szklanki, a także wydzielisz strefę przechowywania przypraw, dodatków do gotowania czy słodyczy. Szafki z dolnego szeregu posłużą natomiast za schowek na garnki oraz “ w lokalizacji pod zlewem “ za miejsce do segregowania odpadów. Znajdziesz tu miejsce na wolnostojącą kuchenkę, okap i dwukomorowy zlew.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 170 cm jest idealnym rozwiązaniem zarówno do kawalerki, jak i domu, w którym samodzielnie chcesz zabudować kuchnię.

Jeśli lubisz stonowaną kolorystykę, komplety Junona Line z pewnością przypadną Ci do gustu. Białe korpusy, fronty w kolorze dąb delano ciemny oraz blat w wybarwieniu łupek metaliczny czarnozłoty uzupełniają grafitowe uchwyty o prostej, ale i efektownej formie.

Cokoły i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2D/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

Do zestawu Junona Line możesz dołączyć pozostałe moduły z tej samej kolekcji. Zobacz, jakie rozwiązania idealnie dopasują się do Twojej kuchni.

 

Wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 72.8 kg
Do pobrania