Kuchnia Junona Line 180 – elastyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni

Dotychczasowe wyposażenie kuchni przestało spełniać swoją funkcję? A może po prostu w Twoim domu przyszedł czas na zmiany? Niezależnie od tego, czy urządzasz kuchnię w nowym mieszkaniu, czy organizujesz remont starej kuchni, będziesz potrzebować ergonomicznej zabudowy, która dopasuje się do Twojego planu. Kolekcja Junona Line to system, który daje Ci możliwość zestawienia brył w dowolnych konfiguracjach. Do wyboru masz również gotowe zestawy o różnych wymiarach.

Z zestawem Junona Line 180 zorganizujesz miejsce do przechowywania niezbędnych narzędzi kuchennych, talerzy, kubków, garnków, blenderów oraz niektórych artykułów spożywczych takich jak kawa, herbata czy przyprawy. W szafce zaprojektowanej pod zlewozmywak znajdziesz przestrzeń na kosze do segregacji odpadów, a pod niedużą szafką górną bez problemu zamontujesz okap. W zestawie o szerokości 180 cm przewidziane jest również miejsce na wolnostojącą kuchenkę. Jeśli dysponujesz większą kuchnią, możesz rozbudować komplet, dokupując szafki i dostawiając je zgodnie z zapotrzebowaniem.

Zestaw Junona Line, dzięki uniwersalnej kolorystyce i minimalistycznemu wykończeniu, dopasuje się do każdej kuchennej aranżacji. Białe korpusy zestawiono z frontami dąb delano ciemny. Całość uzupełniona jest o blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/60/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.

Junona Line 180 - wymiary
Szerokość 180 cm
Waga 73.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm