Kuchnia Junona Line 230 – jeszcze więcej możliwości przechowywania

Szykujesz się do remontu kuchni i właśnie planujesz jej zabudowę? Dobre rozwiązania poznasz po tym, że to one dopasowują się do Twojej kuchni, a nie odwrotnie. Takie możliwości daje Ci kolekcja Junona Line – rodzinne kuchnie o minimalistycznej formie, ale dużych możliwościach.

Zestaw Junona Line 230 to sposób na rozplanowanie strefy przechowywania tak, by wszystkie czynności, które wykonujesz w kuchni, były maksymalnie efektywne i proste. Dzięki większej powierzchni przechowywania, z łatwością znajdziesz miejsce na przedmioty, które ułatwiają Ci przygotowywanie posiłków. Do dyspozycji masz szafki górne, w których pomieścisz szklanki, kubki i talerze, ale także domową apteczkę czy zapasy przypraw. W szafkach dolnych zagospodarujesz miejsce na sztućce, garnki i rondle. W części pod zlewem może znaleźć się pojemny kosz na segregację odpadów i środki czystości takie jak płyny do naczyń.

Zabudowa kuchenna o szerokości 230 cm pozwala na montaż zlewu, okapu oraz wolnostojącej kuchenki. Jeśli te możliwości to wciąż za mało, możesz zdecydować się na rozbudowę zestawu – zrobisz to za pomocą dostępnych w ofercie modułów.

Zwróć uwagę na ciekawą kolorystykę zestawu: fronty górne w kolorze biały połysk zestawione są z frontami dolnymi w kolorze dąb delano ciemny. W efekcie zabudowa daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo komplet wyposażony jest w blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line – zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób. 

Junona Line 230 - wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 110.55 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm