Kuchnia Junona Line 230 – pojemny zestaw do zabudowy kuchni

Przeraża Cię urządzanie lub remont kuchni? Dzięki gotowym zestawom kuchennym stojące przed Tobą zadanie będzie o wiele łatwiejsze. Kolekcja Junona Line to doskonała propozycja dla nowoczesnych kuchni, w których aktualne trendy łączą się z ponadczasowymi rozwiązaniami. W ofercie znajdziesz pojedyncze szafki dostosowane do tworzenia dowolnych kompozycji oraz komplety, z którymi stworzysz ergonomiczną zabudowę kuchni.

Zestaw Junona Line 230 oferuje Ci możliwość przechowywania przedmiotów, z których korzystasz na co dzień w kuchni. Twój kuchenny niezbędnik to nie tylko talerze, miski i szklanki, ale również akcesoria i sprzęty takie jak wyciskarka do cytrusów, deski do krojenia, zestawy noży czy ulubiony blender. Przekonaj się, że w pojemnych szafkach znajdziesz miejsce na każdą z tych rzeczy. W szeregu górnym umieścisz też artykuły spożywcze, a w dolnym zorganizujesz kącik na środki czystości i kosze na śmieci. Dolne szafki to również odpowiedni schowek na garnki i patelnie.

Zabudowa kuchenna o szerokości 230 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wolnostojącą kuchenkę, montaż okapu i dwukomorowego zlewu. Twoje potrzeby są większe niż możliwości prezentowanego zestawu? Dzięki dodatkowym modułom z łatwością dostosujesz go do swoich oczekiwań. 

Uwagę przykuwa niebanalna kolorystyka zestawu, która ożywia i rozjaśnia wnętrze. Górne fronty w kolorze biały połysk uzupełnia kolor dąb delano jasny pokrywający fronty dolne, a wyrazisty rysunek usłojenia tworzy ciekawy kontrast z gładką białą powierzchnią. Subtelny efekt przełamuje blat w kolorze łupek mataliczny czarnozłoty. Powierzchnię frontów przecinają proste grafitowe uchwyty.  

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line – zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób.

Junona Line 230 - wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 110.55 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm