Zestaw narożny mebli kuchennych Iris - dedykowany do narożnika

Nowoczesna, choć problematyczna - taka może być kuchnia w literę „L”? Może, ale nie musi. Jej zabudowę ułatwi rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Iris, w której postawiono na akcesoria z cichym domykiem, system szuflad Sambox.

Nie masz czasu wertować tysięcy katalogów wnętrzarskich i liczysz na szybki efekt - komfortową zabudowę kuchni? Osiągniesz t dzięki  gotowemu zestawowi nowoczesnych mebli kuchennych Iris. Znajdziesz w nim praktyczne szafki górne, które możesz przeznaczyć do przechowywania produktów sypkich, naczyń i przypraw. Te dolne, wyposażone w szuflady lub pojemne półki, tworzą miejsce na środki czystości, kosze do segregacji śmieci, garnki, patelnie czy naczynia żaroodporne.

Kompaktowy zestaw 225x260 cm posiada wszystkie niezbędne elementy do zabudowy sprzętu AGD. Znajduje się w nim szafka lodówkowa, szafka pod piekarnik i szafka pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Pozostawiamy Ci wybór montażu okapu - wolnowiszący czy w zabudowie? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to zachęcamy do zakupu szafki typu GOO z okapem w standardzie, dostępną na naszej stronie brw.pl.

Meble w układzie lewostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie - układ prawostronny.

Jeżeli obawiasz się białych mebli, a jednocześnie bardzo chcesz je posiadać, przygotowaliśmy sprytne rozwiązanie. Szafki górne wykonaliśmy w kolorze białym alpejskim (korpus) i biały super mat (front). Natomiast pozostałe szafki wykonano w kolorze szarym. Korpusy w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro. Zwróć uwagę na subtelne uchwyty montowane w standardzie.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 stanowią doskonałą bazę do rozbudowy. Jeżeli zdecydujesz się na to, to musisz zaopatrzyć się w blaty i panele wykończające, które są zależne od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchenny. Te elementy możesz  dokupić na naszej stronie www.

Komplet mebli kuchennych narożnych Iris to nowoczesne, praktyczne i stylowe rozwiązania do aranżacji wymarzone kuchni. Dzięki ponadczasowej linii i neutralnemu wybarwieniu będzie idealnym tłem dla świeżych owoców i kolorowych akcentów, w postaci ściereczek i silikonowych rękawic kuchennych. 

Wymiary
Szerokość 225x260 cm
Waga 284.42 kg
Do pobrania