Zestaw narożny mebli kuchennych Top Line – aranżacja kuchni „L”

Nie sposób pominąć to domowe pomieszczenie – kuchnia tętniąca życiem lub cicha i prywatna przestrzeń, każda zasługuje na funkcjonalne wyposażenie. Rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line pozwoli Ci zaaranżować stylową i praktyczną kuchnię. Jej prosta linia, gładkie fronty wykończone na wysoki połysk i możliwość rozbudowy tworzą stylową kompozycję.

Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych narożnych pozwoli zapanować nad kuchennym chaosem - wydzielić duży blat roboczy i ustawić sprzęt AGD w optymalny sposób. W szafkach górnych możesz przechowywać kieliszki, szklanki, przyprawy i produkty żywnościowe, a w szafkach dolnych garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Dzięki kompaktowemu zestawowi 260x225 cm zabudujesz swój sprzęt AGD. W zestawie znajdziesz szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Wybór okapu pozostawiamy Tobie - postaw na model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową typu GOO z okapem w standardzie, dostępną na naszej stronie brw.pl.

 Meble do zabudowy prawego narożnika. W ofercie jest dostępny także układ lewostronny.

Funkcjonalność już znasz, a co ze stylem? Korpusy w kolorze szary grenola  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze szary połysk. Wybierz odpowiedni uchwyt (opcja) i podkreśl nowoczesny charakter mebli.

Szukasz funkcjonalnych rozwiązań? W opcji do wyboru są dostępne: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych.

Zestaw tworzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 mogą zostać solo lub możesz dobrać do nich inne elementy kolekcji. Z tego powody pozostawiamy Ci wykończenie zabudowy do wyboru. Dlatego blaty i panele wykończające znajdziesz na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Top Line to synonim doskonałej zabudowy kuchni. Chcesz się przekonać? Zaproś do swojego domu kuchnię z linii Family Line i ciesz się stylową i funkcjonalną zabudową.

Wymiary
Szerokość 260x225 cm
Waga 282.67 kg
Do pobrania