Komplet Family Line 260 Sole – kuchnia, w której możesz więcej

 

W ergonomicznej i dobrze zaplanowanej kuchni możesz puścić wodze kulinarnych fantazji bez obaw, że przeszkodzi Ci brak miejsca albo bałagan w szafkach. Jeżeli gotowanie to część Twojej codzienności, a w strefie gotowania lubią przebywać też inni domownicy, kolekcja Family Line jest propozycją w sam raz dla Ciebie.

 

Komplet Family Line 260 Sole z wyposażeniem jest sposobem na wykorzystanie potencjału całej kuchni. Szafki górne i dolne z szufladą gwarantują wygodę przechowywania, zapewniając miejsce na naczynia i zapasy artykułów spożywczych takich jak oleje, mąki, makarony. Harmonijne wykończenie wnętrza umożliwi Ci szafka pod zabudowę piekarnika oraz szafka z dedykowanym okapem (wliczonym w cenę układu). Szafki dolne posiadają regulację wysokości, a szafki wiszące – zawieszkę z regulacją. Chcesz wyposażyć kuchnię w przydatne dodatki? Wybieraj spośród akcesoriów takich jak kosze do segregacji śmieci czy mechanizm narożny.

 

W skład wyposażenia wchodzą także:

- oświetlenie LED w czarnej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w czarnej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze kashmir white i o długości 260 cm.

 

Dzięki kompletowi mebli kuchennych o szerokości 260 cm zabudujesz zarówno małą kuchnię, jak i dużą przestrzeń szykowania posiłków.

 

O niepowtarzalny styl Twojej kuchni zadbają modny kolor i ponadczasowy dekor zabudowy. Korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z frontem w kolorze orzech lincolna. Całość wieńczą blat w eleganckim wybarwieniu kashmir white oraz uchwyty w kolorze frontu.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/STB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 216.38 kg
Do pobrania