Komplet Family Line 260 Verdi – nowa odsłona klasyki w twojej kuchni

 

Chcesz urządzić kuchnię w której przygotowywanie posiłków jest przyjemne, a przytulną atmosferę tworzą meble łączące w sobie klasyczną elegancję z nowoczesnym charakterem? Wybierz kolekcję Family Line z frontami Verdi i zaaranżuj swoją wymarzoną kuchnię.  

 

Komplet Family Line 260 Verdi z wyposażeniem posiada wszystko, co powinno znaleźć się w praktycznej kuchni z nowoczesnymi rozwiązaniami. W szafkach górnych przechowasz naczynia do serwowania, elementy małego AGD, miski czy tekstylia. W dolnym szeregu zabudowy znajdziesz miejsce na przechowywanie sztućców, długoterminowych produktów, garnków i patelni. W standardzie uwzględnione zostały: szafka pod zabudowę zlewu, szafka pod zabudowę piekarnika oraz szafka okapowa z dedykowanym okapem wliczonym w cenę układu. Dzięki cichemu i płynnemu zamykaniu oraz systemowi podnośników gazowych w szafkach górnych dostęp do przechowywanej zawartości będzie o wiele łatwiejszy. Szafki dolne posiadają regulację wysokości, a szafki wiszące – zawieszkę z regulacją. Możliwości swojej kuchni możesz zwiększyć za pomocą dostępnych akcesoriów: półek do szafki narożnej lub koszy do segregacji śmieci.   

 

W skład wyposażenia wchodzą także:

- oświetlenie LED w czarnej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w czarnej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm,

- uchwyty.

 

Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujesz, zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm znajdzie zastosowanie w Twojej kuchni. Niewykorzystane miejsce uzupełnij o pojedyncze moduły z tej samej kolekcji.

 

Komplet wyróżnia się matowymi frontami w kolorze mistyczny mat, które dodatkowo zdobi dekoracyjna listwa. Szarość zabudowy przełamuje blat w kolorze dąb złocisty. Całość dopełniają stylowe uchwyty.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/PD1S-40/82-P/SMBDP-60/82-KD-80/82-L/PG-80/72-L/P,G-40/72-L/PG-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 219.81 kg
Do pobrania