Zestaw Junona Line 170 wenge-dąb sonoma – stworzony z myślą o niewielkim wnętrzu

Szukasz wyjątkowo prostej, nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowy kuchni? Dobrze trafiłeś! Meble kuchenne z kolekcji Junona Line na dobre zagości w Twoim domu. Ekonomiczna linia odpowiada na potrzeby każdego klienta występując w najmodniejszej kolorystyce, np. bieli, dębu i grafitu. Zestaw Junona Line 170 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

Masz mały aneks kuchenny, a może sama kuchnia jest duża, ale szukasz kompletu mebli na jedną ze ścian? Zestaw mebli kuchennych Junona Line 170 stworzy miejsce do przechowywania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne gotowanie. Dobraliśmy okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak  i baterię.

Wprowadź więcej światła do swojej kuchni! Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem.

Dla miłośników naturalnych wykończeni i namiastki natury w mieszkaniu, polecamy zestaw w kolorystyce wenge (korpus, listwa pozioma frontów) z frontami w kolorze dąb sonoma. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb sonoma.

Zestaw o szerokości 170 cm jest dedykowany do naprawdę niewielkich wnętrz lub jako część większej zabudowy.

 

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 50 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line z AGD to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają gotowych rozwiązań do swojej kuchni. Komplet możesz dowolnie rozbudować, korzystając z szerokiej oferty pojedynczych szafek Junona Line.

Junona Line 170 - wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 84.33 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Wykorzystane materiały

Korpus: płyta wiórowa, folia finish, krawędzie oklejane melaminą

Fronty: płyta wiórowa

Blat: płyta wiórowa laminat, przednia krawędź obrzeże sztuczne, krawędzie cięte oklejane melaminą w kolorze blatów

Akcesoria: zawiasy - Hettich, prowadnica rolkowa, uchwyt plastikowy SCHWINN, fronty z nawierceniami pod uchwyt rozstaw 96mm, noga - ślizgacz wbijany


Użytkowanie produktu:

Mebel czyścić używając delikatnej szmatki lub ręczników papierowych. Nie należy stosować silnie działających środków chemicznych i materiałów o szorstkiej lub chropowatej strukturze.


Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu.

Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30,5 cm
Grubość blatu 3,2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85,2 cm
Wysokość szafek górnych 57,5 cm