Zestaw Junona Line 170 wenge-dąb sonoma – stworzony z myślą o niewielkim wnętrzu

Szukasz wyjątkowo prostej, nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowy kuchni? Dobrze trafiłeś! Meble kuchenne z kolekcji Junona Line na dobre zagości w Twoim domu. Ekonomiczna linia odpowiada na potrzeby każdego klienta występując w najmodniejszej kolorystyce, np. bieli, dębu i grafitu. Zestaw Junona Line 170 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

Masz mały aneks kuchenny, a może sama kuchnia jest duża, ale szukasz kompletu mebli na jedną ze ścian? Zestaw mebli kuchennych Junona Line 170 stworzy miejsce do przechowywania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne gotowanie. Dobraliśmy okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak  i baterię.

Wprowadź więcej światła do swojej kuchni! Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem.

Dla miłośników naturalnych wykończeni i namiastki natury w mieszkaniu, polecamy zestaw w kolorystyce wenge (korpus, listwa pozioma frontów) z frontami w kolorze dąb sonoma. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb sonoma.

Zestaw o szerokości 170 cm jest dedykowany do naprawdę niewielkich wnętrz lub jako część większej zabudowy.

 

W skład kompletu wchodzą:

• szafki kuchenne: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82

• okap kuchenny o szerokości 50 cm

• bateria stojąca Grace

• zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line z AGD to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają gotowych rozwiązań do swojej kuchni. Komplet możesz dowolnie rozbudować, korzystając z szerokiej oferty pojedynczych szafek Junona Line.

Wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 90.9 kg
Do pobrania