Zestaw Junona Line 170 grafit - zestaw mebli kuchennych z AGD

W nowoczesnej kuchni sprawdzą się funkcjonalne rozwiązania i nienachalna stylistyka mebli. Meble kuchenne z kolekcji Junona Line, ze względu na modną kolorystykę, sprawdzą się w każdym wnętrzu. Ekonomiczna linia to odpowiedź na potrzeby każdego klienta.. Zestaw Junona Line 170 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

Masz mały aneks kuchenny, a może sama kuchnia jest duża, ale szukasz kompletu mebli na jedną ze ścian? Zestaw mebli kuchennych Junona Line 170 stworzy miejsce do przechowywania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne gotowanie. Dobraliśmy okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze białym, zlewozmywak  i baterię.

Wprowadź więcej światła do swojej kuchni! Do szafki górnej G2W/80/57, za dodatkową opłatą, możesz dokupić szklaną półkę z oświetleniem.

Zwróciłeś uwagę na nowoczesną kolorystykę? Fronty szafek dolnych w kolorze szary wolfram ozdobiono białą listwą w połysku oraz z szafkami górnymi w białej kolorystyce.  Blat w kolorze beton dopełnia całość.

Zestaw o szerokości 170 cm jest dedykowany do naprawdę niewielkich wnętrz lub jako część większej zabudowy.

W skład kompletu wchodzą:

- szafki kuchenne: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2W/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82

- okap kuchenny o szerokości 50 cm

- bateria stojąca Grace

- zlewozmywak dwukomorowy SK2 020T

 

Komplet nie zawiera piekarnika

 

Zestaw Junona Line z AGD to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają gotowych rozwiązań do swojej kuchni. Komplet możesz dowolnie rozbudować, korzystając z szerokiej oferty pojedynczych szafek Junona Line. 
Wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 90.9 kg
Do pobrania